wtorek, 28 lutego 2012

Kobieco

Zbliża się dzień kobiet. Z tej okazji w zaciszu mojego domu, a ściślej ujmując w obrębie biurka, powstały dwie bardzo kobiece kartki. Tym razem dwie równocześnie, bo inspirowane dwoma bliskimi mi przyjaciółkami, łącznie z tym, czego im życzę najbardziej. Choć starałam się, by wyszły w miarę podobnie, zaczynając od różowych koloru podkładów (których swoją drogą żadna z nich nie lubi :)), kartki różnią się diametralnie. Tak jak i one. Mój black and white :)Pomysł przyszedł mi do głowy na widok wyzwania o nieschematycznych kształtach kartek na blogu DIGI-SCRAP.PL Widziałam kiedyś podobne karteczki i pomysł bardzo mi się spodobał. Pomyślałam, że idealnie pasuje do mojej koncepcji i wyzwania. Szablon rysowałam sama, na podstawie google grafiki.
Przy okazji załapałam się też na wyzwanie gazetowe na blogu Kwiat Dolnośląski, ale to akurat nic nowego, bo niemal do wszystkich prac wykorzystuje gazety jako tani materiał roboczy (najczęściej bywa to Metro rozdawane w Katowicach za darmo :)). Ale czy nie ładny? Pani różowa reklamowała Teatr Śląski (serduszka również pochodzą z tej reklamy), a czarna jakiś kinowy hit. Świetne cukierkowe napisy można znaleźć w kobiecych czytadłach jak np. ,,Z życia wzięte''. Widziałam, że na wyzwanie można zgłaszać więcej niż jedną pracę, więc może uda mi się jeszcze stworzyć coś gazetowego do siódmego marca.
Mam nadzieję, że panie reklamujące teatr i kino mogą zostać uznane za damy, bo jeśli tak, to prace zgłaszam na bloga DECOUPAGE-Romantyczny Zakątek, gdzie organizowane jest wyzwanie pod takim właśnie znakiem. Z góry zaznaczam, że jeśli moja interpretacja jest zbyt luźna, to proszę nie brać pracy pod uwagę :)

No i ostatnie wyzwanie, spadło dla mnie dziś jak gwiazdka z nieba - idealnie pasuje do moich zamiarów, z czego bardzo się cieszę. W Szufladzie, na cześć przyjaciół :)

A jak wam podoba się efekt i interpretacja?
Pozdrawiam

Ps. Bym by zapomniała! Chciałam podziękować wszystkim, za komentarze jakie tu u mnie zostawiacie. To dla mnie niezwykle miłe, czytać opinie innych na temat moich wypocin. Szczególnie cieszę się z tych pod pracą zegarową, która choć trochę już przedawniona, ciągle zbiera miłe słowa. Jesteście wspaniali :)

11 komentarzy:

 1. Karteczki bardzo fajne, chociaż jak dla mnie - bardzo uniwersalne. A miało to być coś jednoznacznego -dla przyjaciela.
  Mimo wszystko dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady

  P.S. Miłoby było, gdybyś usuneła weryfiakcje obrazkową dla komentarzy ;o))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne karteczki!
  Dzięki za udział w naszym wyzwaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać, że karteczki są naprawdę oryginalne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne karteczki. Też mi się bardzo podoba kształt gorsetów :D

  Agnieszka - DT Digi-Scrappl

  OdpowiedzUsuń
 5. Kształt gorsetów jest fantastyczny!
  Dziękuję za udział w zabawie!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie się bardzo bardzo podoba pasja, choć podejrzewam, że to ta grubsza karteczka (to było specjalnie? mogłaś napisać, miast miłości "5 kg mniej!" :D :D) była dla mnie. A propo tych karteczek i tamtej co mi kimono przypomina, aż boję się dopuścić do siebie myśl, że na prawdę ktoś to zrobił z myślą o mnie... Bo to aż za miłe. :) Oczy mi się pocą ze szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapomniałam... Podoba mi się obrazek z PASjI :) Mój styl :)

  OdpowiedzUsuń
 8. super pomysł i wykonanie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. zapomniałabym - dzięki za udział w wyzwaniu digi-scrap. Aśko DT :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady :)

  OdpowiedzUsuń