poniedziałek, 9 lipca 2012

Zakładka cyberpunkowa

... a przynajmniej w zamiarze miała taką być. Wyszła jednak bardziej kosmicznie. Natchnęła mnie książka pana Andrzeja Ziemiańskiego, kilka lat temu nazwanego fantastyczno-literackim Adamem Małyszem. Choć kompletnie nie w moim stylu i nigdy bym jej z półki samodzielnie nie zdjęła, zaciekawił mnie ten krótki opis autora książki, wypożyczonej przez mojego brata. Od niechcenia zajrzałam na pierwszą stronę i już wówczas wiedziałam, że to może być ciekawe doświadczenie :)
A potem, na pamiątkę, powstało takie cudo. Mam nadzieję, że skoro brat książkę wybrał, to i moja zakładka przypadnie mu do gustu :)


I jak zwykle, parę szczegółów, które wyszły mi najlepiej :)

Czytanie jest podróżą po cudzych umysłach,
podróżą nieraz ciekawszą i bardziej pouczającą
od zwiedzania obcych krajów.
F.ChwalibógI na koniec ilustrowana strona z książki, z główną bohaterką.  Pasuje do mojej odpowiedzi?

 

A jak wam podoba się efekt i interpretacja (o ile mieliście okazję czytać cudo pana Ziemiańskiego, co gorąco polecam :))
Pozdrowienia ze Śląska :)

Ps. Zakładkę zgłaszam na wyzwanie pt. Podróż organizowaną na blogu Scrapki Wyzwaniowo. Jeśli wymarzona podróż życia, to dlaczego nie do przyszłości? Najlepiej w towarzystwie bohaterów, którzy znają się na rzeczy :)

5 komentarzy:

 1. Genialny księżyc ;-) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdolna jesteś i masz świetne pomysły!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ano,tylko chwilkę i jakoś tak nie bardzo sobie radzę. Tyle pięknych rzeczy w koło, że głowa może rozboleć z zachwytu, ale mam taką nadzieję, iż któregoś dnia dam radę i ogarnę to wszystko, a wtedy zrobię piękną kartkę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeju nie wpadłam na to, że ta zakładka była inspirowana Toy Wars :) Rzeczywiście lepiej nie potrafiłabym sobie wyobrazić Toy, Twoja jej wersja bardziej mi się podoba niż pierwowzór :D Ja też taką chce! Znaczy może spróbowała byś coś z moja Tamarą, hm? Jakoś dobrze Ci idzie kreowanie postaci :P.

  OdpowiedzUsuń