środa, 18 lipca 2012

Królik

Pamiętacie Misia-Krzysia? Parę dni temu powstał jego bliski krewny - bez wątpienia również królik. Jeszcze nie ma imienia, ale już został przywłaszczony, metodą kto pierwszy ten lepszy, przez moją mamę i dumnie zasiada puki co między rodzinnymi zdjęciami :) Może macie dla niego jakieś wypasione przezwisko?

 
Istnieje również wersja macho, we względu na to, że tym razem udało mi się stworzyć całkiem znośny wygląd golasa :) Królik jest całkiem duży. Aby wam to pokazać pozwoliłam mu pozować z telefonem którego wielkość chyba każdy kojarzy :)


Nie jestem z niego tak samo zadowolona jak z Misia-Krzysia. Może kolory źle dopasowałam? Może jest zbyt szarobury jak na królika? A jak wy uważacie?
Ps. Czekamy na wasze propozycje imion :) 

3 komentarze:

 1. Hej :)
  Pragnę Cię (jeszcze trochę nieoficjalnie, ponieważ wpis z wynikiem pojawi się w sobotę lub niedzielę) poinformować, że wygrałaś książkę "Sroka w krainie entropii" w moim konkursie organizowanym wraz z Wydawnictwem PWN :)
  Proszę Cię o jak najszybsze przesłanie mi adresu do wysyłki, który podeślę Wydawnictwu.
  Pozdrawiam serdecznie i gratuluję!
  x.miqa.x@hotmail.com


  P.S. Kolory super dopasowane, a ja misia nazwałabym po prostu króliczkiem :D Mało oryginalne, ale tak mi się od razu skojarzyło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety musiałam anulować moje rozdanie po przeczytaniu tego artukułu http://www.playr.pl/2010/09/organizujesz-konkurs-na-blogu-narazasz-sie-na-12-mln-zlotych-kary-wywiad-z-robertem-kamieniarzem/. Przepraszam za zamieszanie.

  Fajny ten królik, podoba mi się, ale imię... ciężka sprawa, nie mam pomysłu :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka ciężka sprawa ja patrzę na niego i widzę Królika Stefana pasuje do niego jak nic i jeszcze można zdrabniać Króliczek Stefanek. Pięknie brzmi.

  OdpowiedzUsuń