niedziela, 10 lutego 2013

Art Wizytownik - A i B

Dziewczyny z Craft Artwork ruszyły z drugą już edycją Art Wizytownika. Przyglądałam się z wielkim zainteresowaniem ich wcześniejszym poczynaniom i gdy ogłosiły koniec poprzedniej wersji wiedziałam, że muszę wziąć udział w kolejnej. Przegapiłam jednak post z literą A i obudziłam się dopiero gdy wkleiły prace uczestników z literą B. Mam jednak nadzieję, że pomimo tego poślizgu przyjmą mnie do wspólnej zabawy. Tak więc stworzyłam i zgłaszam do udziału: 

Algebrę dla wyzwania z literką A 

Balans Bieli dla wyzwania z literką B


Jako, że uwielbiam pracować na starych gazetach, starałam się używać wyłącznie kleju, nożyczek i przeterminowanych czasopism (z pomocą wiadomych narzędzi jak długopis, ołówek, linijka, nożyk do papieru... ). Na razie nie miałam z tym problemu, ale nie wiem czy wytrwam w swoim postanowieniu :) 
Mam jednak nadzieję, że przynajmniej moje pierwsze wyzwanie cykliczne odniesie zamierzony skutek i nie polegnę gdzieś w trakcie. Trzymajcie za mnie kciuki! :) 

Ps. Strony zostały zeskanowane, jednak jeśli pogoda będzie mi sprzyjać, to za parę dni dorzucę zdjęcia całości albumiku, z tymczasowo pustymi kartami :)

2 komentarze:

  1. Wow! Świetnie wyszły te pierwsze literki :))
    Też często korzystam ze starych gazet, ulotek. Można tam znaleźć ciekawe rzeczy :)
    Trzymam kciuki za ciąg dalszy!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Balans bieli bardzo mi się podoba:) Mam pewien problem, jak okiełznać go w czasie robienia zdjęć;)

    OdpowiedzUsuń