poniedziałek, 12 marca 2012

Kartki Wielkanocne

W tym roku, na czas Wielkiejnocy, postanowiłam zaserwować sobie podróż w czasie do okresu dzieciństwa. Zaczęłam od zasiania owsa (Chodzi oczywiście o owies wielkanocny. To obciach straszny, ale musiałam sprawdzić na wikipedii jak odmienia się to słowo.  Mam nadzieję, że ktoś przede mną odmienił je prawidłowo.) W drugiej kolejności zrobiłam kilka kartek świątecznych na wymianę Wielkanocną u Romantyczki. Owies dopiero zaczął kiełkować, więc nie ma jeszcze się czym chwalić, ale za to mogę pokazać karteczki wiosenno-świąteczne :)


Przy okazji udało mi się załapać na parę wyzwań, albo chociaż tak mi się wydaje. Nic dziwnego, wszystkie prace są coraz bardziej wiosenne i świąteczne :)

Po pierwsze i oczywiste, Stonogowe wyzwanie na pracę Wielkanocną.


Po drugie, ptaki na UHK Gallery. To zdecydowanie jeden z najwcześniejszych i najprzyjemniejszych wiosennych objawów - poranny śpiew ptaków za oknem.


No i po trzecie, a ostatnie, patykowe wyzwanie na blogu ART Piaskownicy.


A na koniec, wkleję jakieś zdjęcie z pracy, bo przy pięciu karteczkach miałam naprawdę spore zamieszanie na biurku przez kilka dni, a domniemany efekt mojej roboty naprawdę wydawał się znikomy :)


A jak wam podoba się efekt?
Pozdrawiam i pogody bardziej wiosennej życzę :)

4 komentarze:

 1. Wspaniała i pięknie wkomponowałaś patyki! Super

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka piękna kolekcja ;) Super kurczaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow,ale piękne masz prawdziwy talent :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo niezwykłe!!!

  i dziękujemy za udział w wyzwaniu stonogi!

  OdpowiedzUsuń